| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 15mm
Prečnik tiple : 7mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 25
Chrysler Nr.: 6503204
Kataloški broj 15973
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler Cherokee, Fiat Freemont, Lancia Flavia auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu




