| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler, GM |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 10
GM Nr.: –
Kataloški broj 15474
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Audi, Fiat, Chrysler, GM, Seat, Volkswagen auto žabice za tapacir
Rated 0 out of 5145,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler, Fiat auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 5138,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler, Fiat Freemont, GM, Opel auto žabice za fiksiranje tapacira na vratima i podkrila
Rated 0 out of 5145,00 рсд Dodaj u korpu




