“Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Ford Connect žabice za tapacirung na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 36,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 36,4mm
Prečnik osovine : 10,5mm
Ukupna dužina : 24mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077435
Kataloški broj 16225
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu





