| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault, Volvo |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 18,7mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077354
Volvo Nr.: 30755028
Kataloški broj 16300
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford, Škoda, Volkswagen, Volvo kopče za fiksiranje izolacije
Rated 0 out of 589,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir
Rated 0 out of 543,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu





