“BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 7,5mm
Ukupna dužina : 28mm
Kom / pak : 10
Fiat Nr. : 51934464
Kataloški broj 25913




