„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 11,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,2mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 24mm
Kom / pak : 10
Fiat Nr. : 1357450080
Kataloški broj 26233
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




