“Ford, Mercedes žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Renault Clio kopče za fiksiranje ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 21,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Glava : 21,5mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 23,8mm
Pak/kom : 25
Fiat Nr.: 468842097
Kataloški broj 15887
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu





