“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 5*12,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 5*12,4mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 9mm
Kom / pak : 25 kom
Fiat Nr. : –
Kataloški broj 15908
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




