“Chrysler auto kopče za obloge u vozilima” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford Fiesta kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Krovne i vetrobranske lajsne |
| Prečnik glave | 15*15,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 15*15,7mm
Za rupu : 8*8mm
Ukupna dužina : 18,6mm
Kom / pak : 25 kom
Fiat Nr. : 46537978
Kataloški broj 15889
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 552,00 рсд Dodaj u korpu






