“Renault univerzalne matice navrtke M8” has been added to your cart. Continue shopping
„Mercedes, Volvo kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Opel, Renault univerzalne kopče, žabice” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Suzuki, Toyota kopče za fiksiranje podkrila tapacira i obloge fara” has been added to your cart. Continue shopping
„Volkswagen Golf III kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 11,5*11,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 11,5*11,5mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
Fiat Nr.: 735537083
Kataloški broj 15172
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




