„Honda CR-V žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mazda, Subaru kopče za fiksiranje kokpita i pragova” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 17mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr.: 9654280780
Renault Nr.: 7703077469
Kataloški broj 15370
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 552,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu





