„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje instrument table“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena kopce se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Glava : 12,7mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 15,7mm
Pak/kom : 10
Fiat Nr : 71741889
Suzuki Nr.: 09409-08328
Kataloški broj 15134
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




