“Toyota žabice za fiksiranje pragova” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
“Mercedes žabice za fiksiranje prednjeg branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 11,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 6,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 6mm
Kom / pak : 25
Fiat Nr.: –
Kataloški broj 26044




