“Mazda žabice za fiksiranje tapacira na vratima i branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Audi, Fiat, Lancia, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 18*22mm |
| Namene žabica - kopči | Nosaci i delovi fara |
| Prečnik glave | 24*30mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 24x30mm
Za rupu : 18x22mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom/pak : 10
Fiat Nr.: 46461781
Volkswagen Nr.: 8N0951257
Kataloški broj 15242
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




