„Citroen, Mitsubishi žabice za fiksiranje izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„M8 univerzalne limene navrtke sa metričkim navojem“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| boja | Crna |
|---|---|
| brend automobila | Alfa Romeo, Fiat |
| namena | Ukrasne lajsne spoljne |
| precnik glave | 15,2*21,6mm |
| ukupna duzina | 12,0mm |
| vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
| dimenzije rupe | 6,0mm |
SKU
180053
Categories Alfa Romeo - Fiat - Lancia, Auto žabice i kopče
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,2*21,6mm
Za rupu : 6mm
Visina : 12mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr.: 4343591
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu




