„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Citroen, Dacia, Fiat, Peugeot, Renault žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Četvrtasta limena navrtka M8“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Prečnik glave | 19,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,6mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: MNA0156145
Hyundai Nr.: MNA01 56145
Mazda Nr.: NA01-56-145
Mitsubishi Nr.: MU001220
Nissan Nr.: 63844-01A00
Kataloški broj 15452
Related products
-
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu




