„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,2mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W701194S300, 6696122
Land Rover Nr.: DKP5279L
Kataloški broj 21290
Related products
-
Ford
Ford C-Max, Fiesta, Focus, Fusion žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




