“Volkswagen Golf II kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Naradžasta |
|---|---|
| Brend automobila | Honda |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : narandžasta
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 25
Honda Nr.: 91560-S6A-003, 90602-SAA-003
Kataloški broj 15461
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 5150,00 рсд Dodaj u korpu




