„Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne unutrašnje, Univerzalne |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 6,7mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 10
Honda Nr. : 90667-TC0-U01ZA
Kataloški broj 25841
Related products
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 595,00 рсдOriginal price was: 95,00 рсд.69,00 рсдCurrent price is: 69,00 рсд. Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5200,00 рсд Dodaj u korpu




