„Nissan, Subaru, Suzuki plastične navrtke za unutrašnje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Hyundai, Kia, Nissan |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Osovina : 10mm
Ukupna dužina : 19,5mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 91503-SZ3-003
Nissan Nr.: 01553-09241
Kataloški broj 16019
Related products
-
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 595,00 рсдOriginal price was: 95,00 рсд.69,00 рсдCurrent price is: 69,00 рсд. Dodaj u korpu





