| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mazda, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 17,7mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: –
Toyota Nr.: 90467-09139
Kataloški broj 16128
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu





