„Škoda, Volkswagen torx šraf za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Škoda Fabia, Octavia kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 7,5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 7*10,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 7*10,5mm
Prečnik tiple : 7,5*8mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 90666-SDA-001
Mitsubishi Nr.: MQ907568
Kataloški broj 21069
Related products
-
Ford
Ford, Honda Civic, Mercedes kopče za podkrila i masku branika
Rated 0 out of 5205,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5200,00 рсд Dodaj u korpu




