“Mazda žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Gumeni čepovi za karoserije za rupu 15mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 26,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 26mm
Osovina : 9,5mm
Ukupna dužina : 15,3mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 81126-37010
Kataloški broj 16089
Related products
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5111,00 рсд Dodaj u korpu





