| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 7*15mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne, Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 16*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 16*18mm
Prečnik osovine : 7*15mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom / pak : 10
Hyundai, Kia Nr.: 87758 3L000
Kataloški broj 30668
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Sonata – Kia Optima, Sorrento tiple za ukrasne lajsne za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5140,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu




