“Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
“Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Opel Astra, Zafira žabice za fiksiranje b stuba” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Hyundai Accent, Santa Fe kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda, Mazda žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Iveco, Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*8,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
187027
Categories Alfa Romeo - Fiat - Lancia, Chevrolet - Daewoo - Opel, Renault - Dacia
Tag 187027
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 8×8,7mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 16,8mm
Kom/pak : 25
Iveco Nr.: 500326896
Opel Nr.: 4501589, 93160023
Renault Nr.: 7703077421
Kataloški broj 15396
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu





