| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,9mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: DYQ500060, RYQ500170
Kataloški broj 21292
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 5102,00 рсд Dodaj u korpu




