“Chrysler auto kopče za razne obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Hyundai žabice za fiksiranje ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Prečnik rupe : 7mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-09050
Kataloški broj 16389
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu





