“Opel Astra, Insignia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14*15mm
Prečnik osovine : 6,7mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-09138
Kataloški broj 16315




