| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mazda |
| Dimenzije rupe | 4,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 10
Mazda Nr.: B467-68-AC328
Kataloški broj 21258
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Rated 0 out of 5225,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu




