| boja | Crna |
|---|---|
| brend automobila | Mercedes |
| namena | Tapaciri na vratima |
| precnik glave | 11,6mm |
| ukupna duzina | 18,8mm |
| vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
| dimenzije rupe | 8,0mm |
SKU
185008
Categories Auto žabice i kopče, Mercedes
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,6mm
Tipla : 7,7mm
Ukupna dužina : 18,8mm
Kom/pak : 10
Mercedes Nr.: 4639880278
Related products
-
Auto žabice i kopče
Renault Laguna kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Auto žabice i kopče
Citroen Berlingo, Peugeot Partner kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5130,00 рсд Dodaj u korpu -
Auto žabice i kopče
Fiat Grande Punto (2005→) žabice, kopče za fiksiranje prednjeg stakla, desna strana
Rated 0 out of 52.248,00 рсд Dodaj u korpu




