“BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče, žabice” has been added to your cart. Continue shopping
„Chrysler, GM auto žabice za fiksiranje izolacije na haubi“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,6*18,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,6*18,2mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 11,5mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: 0009902192
Kataloški broj 16155
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu





