| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 10mm
Ukupna dužina : 22,7mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: A0009912498
Kataloški broj 15418
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




