“Seat, Volkswagen set za reparaturu podizača stakla (leva strana)” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 13,2mm
Prečnik tiple : 9,3mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Mercedes Nr.: A0019912698
Kataloški broj 21338
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Volvo univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




