| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 15,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,3mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 13,6mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MR288150
Subaru Nr.: 909130013
Kataloški broj 16188
Related products
-
Subaru
Subaru, Toyota kopče za fiksiranje prednjeg branika i tapacire
Rated 0 out of 5155,00 рсд Dodaj u korpu -
Subaru
Subaru, Suzuki kopče za fiksiranje podkrila, branika i zaštite motora
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Honda, Mazda, Opel, Subaru kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5124,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu




