“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Nissan |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 7,6mm
Ukupna dužina : 18,8mm
Kom / pak : 10
Mitsubishi Nr. : MU488006
Nissan Nr.: 01553-03753
Kataloški broj 25951
Related products
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Toyota žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm
Rated 0 out of 525,00 рсд Dodaj u korpu




