“Univerzalne pvc lisice – žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne podloške za zaptivanje sa plastičnim umetkom 14x22x1,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi žabice za fiksiranje branika i podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru, Tesla |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik tiple : 8,5mm
Ukupna dužina : 19,8mm
Kom/pak : 25
Mitsubishi Nr.: MU000637
Subaru Nr.: 909130075
Tesla Nr.: 1011813-00-A
Kataloški broj 21385
Related products
-
Subaru
Subaru, Toyota kopče za fiksiranje prednjeg branika i tapacire
Rated 0 out of 5155,00 рсд Dodaj u korpu -
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Subaru kopče za fiksiranje prednjih branika i podkrila
Rated 0 out of 5123,00 рсд Dodaj u korpu




