“Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
„Nissan pvc čepovi karoserije“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan |
| Dimenzije rupe | 11*13mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 16,8*23,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16,8*23,5mm
Prečnik osovine : 11*13mm
Ukupna dužina : 9mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: 26399-3J110
Kataloški broj 16137
Related products
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 5150,00 рсд Dodaj u korpu




