„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Dacia, Renault kopče za fiksiranje izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 20mm
Pak/kom : 25
Opel Nr.: 7231991
Kataloški broj 15675
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Rated 0 out of 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu





