„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda CR-V žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 6*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 6*14mm
Prečnik tiple : 6mm
Ukupna dužina : 12,2mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 148311, 11611342
Kataloški broj 21648
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




