“Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Škoda, Volkswagen žabice za gepek” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Volkswagen Bora, Golf IV.(1998-2004) set za reparaturu kvaku” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Gumeni čepovi za karoserije za rupu 32mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 7,2*10,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 7,2*10,8m
Prečnik tiple : 8*13mm
Ukupna dužina : 20,2mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 11611079
Kataloški broj 21771
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




