„BMW, Mercedes, Volvo univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje branika, podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Fiesta kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Renault clio kopče za fiksiranje instalacije” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10mm
Prečnik tiple : 5,5mm
Ukupna dužina : 12,6mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 0149907, 90414663
Kataloški broj 21646
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




