| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne, Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 6,5*9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 6,5*9mm
Prečnik osovine : 5,6mm
Ukupna dužina : 14,2mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 39031882
Kataloški broj 29415
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




