„Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Limena navrtka (flips) za šraf od 4,8mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Lexus, Toyota Camry kopče za fiksiranje izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda Accord kopče za fiksiranje ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Daewoo, Opel |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 27,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 27,7mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 1162484
Kataloški broj 16187
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu




