„Chrysler auto kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda Civic kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Toyota kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Graničnik za pojaseve“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler auto žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10*17mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 35,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 35mm
Prečnik tiple : 10*17mm
Ukupna dužina : 25,3mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077470
Kataloški broj 22059
Related products
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Dacia, Peugeot nintna za pričvršćivanje zadnje metlice brisača
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu




