„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Toyota kopče za fiksiranje obloge motora” has been added to your cart. Continue shopping
“Land Rover, Opel, Renault kopče za tapacir na vratima i ukrasne lajsne, rubove” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10,5mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8/12mm
Prečnik tiple : 10,7mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701061797
Kataloški broj 22055
Related products
-
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 579,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Dacia, Peugeot nintna za pričvršćivanje zadnje metlice brisača
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu




