“Fiat 126 drzač saug sajle” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi A6, RS6 kopče za fiksiranje tapacira sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes kopče za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16*21,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16*21,7mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 15,6mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703067448
Kataloški broj 16251
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu





