| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 17*18,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17×18,5mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 24,5mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703079650
Kataloški broj 15362
Related products
-
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Rated 0 out of 545,00 рсд Dodaj u korpu




