| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 6*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 5*8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 5*8mm
Prečnik osovine : 6*12mm
Visina : 9,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077256
Kataloški broj 15636
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia Logan, Sandero, Renault Laguna kopče za fiksiranje izolaciju haube
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 549,00 рсд Dodaj u korpu





