“Univerzalne kopče za fiksiranje plastičnih delova” has been added to your cart. Continue shopping
„Volkswagen univerzalni torx šraf sa širokom podloškom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda zaptivni prsten za šraf od kartera 14*22*2mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8/10mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Za rupu : 8/10mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 1H0823499
Kataloški broj 24321
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




