„Limena navrtka (flips) za šraf 4,2mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Ford, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244 )” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford žabice za ukrasnu lajsnu odvoda vode“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6*11mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11*16,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11*16,6mm
Prečnik osovine : 6*10,5mm
Ukupna dužina : 13,5mm
Kom/pak : 25
Seat, Škoda, VW. Nr.: 357867646
Kataloški broj 15351
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu





